https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2025/11/De-Kast-35-jaar-Noord-Nederlands-Orkest-1080x1080-1.jpg
1080
1080
De Kast
https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2017/10/dekast_placeholder_logo.png
De Kast2025-12-01 15:49:442026-04-14 15:59:41Nieuw album De Kast met Noord Nederlands OrkestDe Kast & Noord Nederlands Orkest
De Kast klassiekers in een nieuw, groots orkestjasje
Verwacht een avond vol herkenning, energie en emotie, met klassiekers als In Nije Dei, Hart van mijn gevoel en Woorden zonder woorden – allemaal in een nieuw, groots orkestjasje onder leiding van topdirigent Dirk Brossé.
De Kast en het NNO staan opnieuw zij aan zij. In 2025 brachten zij samen het album De Kast 35 jaar & Noord Nederlands Orkest uit, een nieuw hoofdstuk in een samenwerking die al meer dan 25 jaar teruggaat. Zanger Syb van der Ploeg: “We gaan er samen weer een bijzondere, historische avond van maken. Een avond vol nostalgie, nieuwe bewerkingen en nieuwe herinneringen. We hopen iedereen weer te zien: jong en oud.”
🎫 woensdag 12 mei 2027 | De Kast & Noord Nederlands Orkest – Groningen
🎫 donderdag 13 mei 2027 | De Kast & Noord Nederlands Orkest – Drachten
🎫 vrijdag 14 mei 2027 | De Kast & Noord Nederlands Orkest – Sneek
🎫 zaterdag 15 mei 2027 | De Kast & Noord Nederlands Orkest – Leeuwarden
📀 Bestel hier het album ’35 jaar De Kast & Noord Nederlands Orkest’ 📀

https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2025/11/De-Kast-35-jaar-Noord-Nederlands-Orkest-1080x1080-1.jpg
1080
1080
De Kast
https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2017/10/dekast_placeholder_logo.png
De Kast2025-12-01 15:49:442026-04-14 15:59:41Nieuw album De Kast met Noord Nederlands Orkest
https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2025/10/WhatsApp-Image-2025-10-17-at-11.48.04.jpeg
1417
1417
De Kast
https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2017/10/dekast_placeholder_logo.png
De Kast2025-10-17 12:53:592025-10-17 19:09:02In Nije Dei 2.0: duet De Kast met Elske DeWall en nieuw album op komst
https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2025/05/DE-KAST-35JR_FB_1080x1080px3-1-e1759846268430.jpg
1080
1435
De Kast
https://www.dekast.nl/wp-content/uploads/2017/10/dekast_placeholder_logo.png
De Kast2025-08-01 20:10:132025-10-07 16:12:27De Kast viert 35 jarig bestaan samen met het Noord Nederlands Orkest!











